Versenyek, eredmények - GORSISK

Tartalomhoz ugrás









.
Akikre büszkék vagyunk..
A 2020/2021-es tanév kitűnő és jeles eredményt elért tanulóink:

Kitűnő tanulók:
1. osztály: Sisa Jázmin, Szalai Eszter, Szalai Nándor, Varga Boglárka
Csősz, 1. osztály: Hegedűs Hunor Örs, Rózsa Zsombor András
2. osztály: Nagy Tímea Barbara
Csősz, 2. osztály: Major Katalin
3. osztály: Kerkuska Gergely, Szauter Lelle
4. osztály: Jónás Kristóf, Szelle Bence
6. osztály: Csősz Csaba
7. osztály. Horváth Ágnes, Jónás Laura
8. osztály: Veszelovszki Villő

Jeles tanulók:
2. osztály: Grman Péter
3. osztály: Major Levente, Szigeti Ferenc
Csősz, 3. osztály: Jónás Olívia
6. osztály: Hermann Dorina, Kókán Nimród


A 2020/2021-es tanév 1. félévében kitűnő és jeles eredményt elért tanulóink:
Kitűnő tanulók:
1. osztály: Burián Réka, Lantos Lionel, Sisa Jázmin, Szalai Eszter, Szalai Nándor, Varga Boglárka
3. osztály: Kerkuska Gergely, Szauter Lelle
6. osztály: Csősz Csaba, Hermann Dorina
7. osztály: Horváth Ágnes, Jónás Laura
8. osztály: Veszelovszki Villő

Jeles tanulók:
2. osztály: Bánfi Márk, Grman Péter, Nagy Tímea Barbara
3. osztály: Simon Géza, Szigeti Ferenc
4. osztály: Jónás Kristóf, Szelle Bence
5. osztály: Csákvári Dorka, Mészáros-Szalay Martina
6. osztály: Bögyös Virág, Kókán Nimród, Nagy Gergő, Veszelovszki Réka


A 2019/2020-as tanév kitűnő tanulóink:

2. osztály: Kerkuska Gergely, Major Levente, Szauter Lelle, Szigeti Ferenc
Csősz 2. osztály: Tóth Kristóf
3. osztály: Jónás Kristóf, Szelle Bence, Varga János
4. osztály: Dörner Erzsébet, Csákvári Dorka, Mészáros-Szalay Martina, Vígh Veronika
Csősz 4. osztály: Ravaszdi István Erik
5. osztály: Veszelovszki Réka
6. osztály: Horváth Ágnes, Jónás Laura
7. osztály: Veszelovszki Villő


Diákolimpia eredményességi díjátató ünnepség!

A 2018/2019. tanév Diákolimpia országos döntőin elért kimagasló eredményekért vehettük át a díjat.
Legaktívabb iskola kategóriában, általános iskolák versenyében III. helyezés



A 2019/2020-as tanév 1. félévében kitűnő és jeles eredményt elért tanulóink:
kitűnő tanulók:  
2. osztály:  Kerkuska Gergely, Szauter Lelle, Szigeti Ferenc
3. osztály:  Jónás Kristóf
4. osztály:  Vígh Veronika
6. osztály:  Jónás Laura, Horváth Ágnes
7. osztály:  Veszelovszki Villő

jeles tanulók:
2. osztály:  Csákvári Lilla
3. osztály:  Varga János, Szelle Bence
4. osztály:   Mészáros-Szalay Martina
5 osztály:    Bögyös Virág, Kókán Nimród Imre, Veszelovszki Réka


Gratulálunk Trenka Máté tanulónknak, a "Fölszállott a páva" tehetségkutató műsorban elért szép eredményéhez!





December 12-én Szabadbattyánban a Diákolimpia Játékos Sportverseny körzeti fordulóján hősies küzdelemben a 2. helyezést érte el csapatunk. A csapat tagjai: Csákvári Lilla, Szauter Lelle, Major Levente, Szigeti Ferenc, Burián Leila, Jónás Kristóf, Lóránt Viktor, Szelle Bence, Szigeti Vivien,  Csákvári Dorka, Dörner Erzsébet, Horváth Zalán Gábor, Mészáros- Szalay Martina, Reznyák Tamás, Vígh Veronika, Bögyös Virág, Nagy Gergő
    

    


November 18-án Soponyán a Zichy János Általános Iskolában megrendezett népmesemondó versenyen Szigeti Ferenc 2. osztályos tanulónk külön díjas lett.  Gratulálunk !


Az Úrhidán megrendezett körzeti mezei futóversenyen sikeresen és eredményesen szerepeltek iskolánk tanulói.
Az I. korcsoportos lányok csapatban az 1. helyen végeztek.
A csapat tagjai:    Csákvári Lilla 2. osztály, Füri Regina 2. osztály, Füri Dóra 2. osztály, Nagy Tímea 1. osztály


Az I. korcsoportos fiúk csapatban a 2. helyen végeztek.
A csapat tagjai:    Horváth Ákos 1. osztály, Kerkuska Gergely 2. osztály, Mészáros-Szalay Márk 2. osztály, Vígházi Vajk Kevin 1. osztály
                 

A II. korcsoportos fiúk közül egyéniben az 1. helyen végezett Reznyák Tamás, és mögötte 2.-ként Horváth Zalán futott be.
A II. korcsoportos fiúk csapatban az 1. helyen végeztek.
A csapat tagjai:   Reznyák Tamás 4. osztály, Horváth Zalán 4. osztály, Jónás Kristóf 3. osztály, Papp Endre 4.osztály, Nagy Gergő 5. osztály
                       


A III. korcsoportos lányok közül egyéniben az 1. helyen végezett Jeszkel Panna.

    

A III. korcsoportos lányok csapatban a 3. helyen végeztek.
A csapat tagjai:  Jeszkel Panna 7. osztály, Jeszkel Szófia 6. osztály, Jónás Laura 6. osztály, Kiss Abigél Anna 6.osztály, Veszelovszki Réka 5. osztály


A III. korcsoportos fiúk csapatban a 2. helyen végeztek.
A csapat tagjai:  Böjtös Boldizsár Pál 5.osztály, Lóránt Kristóf 5. osztály, Szabó Kevin 6. osztály, Szimander Gergő  6.osztály


A IV. korcsoportos fiúk közül egyéniben Csehák Botond 3. helyen ért célba.


A IV. korcsoportos fiúk csapatban az 1. helyen végeztek.
A csapat tagjai:  Csehák Botond 6. osztály, Csízik Milán 8. osztály, Gellén Zsolt 7. osztály, Murzsa Attila 7.  osztály, Szabó Sándor Dominik 7. osztály és Csáder Dominik 8. osztály


Gratulálunk minden résztvevőnek és köszönjük a felkészítő pedagógusok munkáját!  Köszönjük Gábor bácsi és Erzsi néni!
További képeket a versenyről itt találnak.
Vissza a tartalomhoz